ΑΕΛ (Παναγιώτης Γκουτσίδης): Θεοδωρόπουλος, Μπέρτος (75' Νίνο), Ηλιάδης, Μαξιμένκο, Ομάρ, Κολομπίνο, Παπαγεωργίου Θ. (46' Τσουμάνης), Παπαγεωργίου Κ. (75' Γιάκος), Νικολιάς (46' Γλυνός), Μαυριάς (54' Μιλτιάδης), Όγκμποε.

Πιερικός (Γιώργος Βαζάκας): Τζήμας, Τοπαλίδης, Παντελιάδης, Μηλιώτης (61' Χαντζάρας), Γιαλαμίδης (42' λ.τρ Κουκόλης), Κριμιτζάς, Ίτσιος (69' Φωκαΐδης), Ζαφειράκης, Μπουόλι (61' Κανούλας), Τόσκας, Εμπουελέ (61' Β. Παπαδόπουλος).

Διαιτητής: Ευσταθιος Γκορτσίλας (Μακεδονίας)
Επόπτες: Πέτρος Πάτρας (Μακεδονίας), Δημήτρης Νατσιόπουλος (Μακεδονίας)
4ος: Μελέτιος Γιουματζίδης (Πέλλας)
Παρατηρητής: Ιωάννης Μπλούνας (Φθιώτιδας)

Η ΑΕΛ είχε την υπεροχή, την κατοχή και πολλές χαμένες ευκαιρίες καθόλη τη διάρκεια του παιχνιδιού. Στο δεύτερο ημίχρονο οι παίκτες του Πιερικού εφόσον δεν μπόρεσαν να φανούν επιθετικά στον αγώνα, προσπάθησαν να "κλέψουν" τον αγώνα κάνοντας πολλαπλές καθυστερήσεις αλλά μετά απο πολύ αγχος η ΑΕΛ λυτρώθηκε στο 94ο λεπτό με το γκολ που πέτυχε ο Όγκμποε κάνοντας το τελικό 1-0.