Μαρκό: Μπαλαφούτης, Πλιάγκας (69' Δριστέλλας), Δημητρίου, Διαμαντόπουλος (61' Ιασωνίδης), Μπόλος, Μπαλάφας, Άγγος, Χωριανόπουλος, Αρκουμάνης, Γεωργίου, Μαρινάκης (46' Ντουμάσης).

ΑΕΛ (Τάκης Παραφέστας): Λεκίδης, Κατσάρας, Κεχαγιάς, Θεοδοσιάδης, Κυπαρίσσης, Λάζορικ (88' Φλώρος), Κοντοδήμος, Μποζίλοφ (66' Ζιάγκας), Σωτρίνης, Κακαζούκης, Γρηγορίου.

Επόπτες: Χρήστου (Βοιωτίας), Βελέτζαςα (Εύβοιας)
4ος: Ντούρας (Εύβοιας)

Γήπεδο: Μαρκόπουλου
Εισιτήρια: 1083

Με τον καλύτερο δυνατό τρόπο έκανε ποδαρικό η ΑΕΛ στο 2004, πετυχαινοντας ενα σπουδαίο διπλό εκτός έδρας κόντρα στο Μαρκό, κάνοντας μια εξαιρετική εμφάνιση μπροστά σε 150 λαρισαίους εκδρομείς.
Η ΑΕΛ ήταν κυρίαρχος στο παιχνίδι και απειλήθηκε ελάχιστα. Το τέρμα που έκρινε τον αγώνα επιτεύχθηκε στο 72ο λεπτό οταν ο Κοντοδήμος εκτέλεσε πλασαριστά κόρνερ στον Κακαζούκη, αυτός έκανε σέντρα και ο Κυπαρίσσης με διαγώνιο σουτ έστειλε στην μπάλα στα δίχτυα κάνοντας το τελικό 0-1.
Η ΑΕΛ μετά απο αυτή τη νίκη βρίσκεται στην 2η θέση του πίνακα βαθμολογίας με 31 βαθμούς πίσω απο την Καστοριά με 35

Στην ανάπαυλα του ημιχρόνου οι φίλαθλοι των δυο ομάδων επιδόθηκαν σε πετροπόλεμο με αποτέλεσμα τρυματισμό αστυνομικών.