Σκόρερς: 4' (πέν.) Ντα Σίλβα - 90+ 2' Κυπαρίσσης

Λεωνίδιο: Ζαφείρης, Παλκάρ, Πασίδης, Μισαηλίδης, Κωστής, Καλαγκούνης, Ντα Σίλβα, Καλαμάρας, Μπαρτόλο (86' Δοξάκης), Μιλένκο (55' Φότι), Χριστόφ.

ΑΕΛ (Τάκης Παραφέστας): Λεκίδης, Παλαιολόγος, Κεχαγιάς, Κατσάρας, Θεοδοσιάδης, Κοντοδήμος, Ζιάγκας (58' Παπακώστας), Τσακμακίδης (79' Κακαζούκης), Πουλιόπουλος (58' Μποζίλοφ), Λάζορικ, Κυπαρίσσης.

Επόπτες: Τριάντος (Αθηνών), Παππάς (Αθηνών)
4ος: Τσεκούρας (Μεσσηνίας)

Γήπεδο: Λεωνιδίου
Εισιτήρια: 369

Για δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι η ΑΕΛ χτυπάει στα τελευταία λεπτά του αγώνα, αυτή τη φορά παίρνοντας εκτός έδρας ισσοπαλία κόντρα στο Λεωνίδιο. Το Λεωνίδιο πολύ νωρίς προηγήθηκε με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι απο τον Ντα Σίλβα καθώς είχε προέλθει απο ανατροπή του Κωστή απο τον Λεκίδη. Στη συνέχεια του αγώνα οι ευκαιρίες ήταν μοιρασμένες για τις δύο ομάδες. Στο δεύτερο ημίχρονο η ΑΕΛ πατούσε καλύτερα στον αγωνιστικό χώρο και οι προσπάθειες καρποφόρησαν στην τελευταία φάση του αγώνα στο 92ο λεπτό όταν ο Μποζίλοφ εκτέλεσε φάουλ και με γυριστό σουτ ο Κυπαρίσσης έγραψε το τελικό 1-1.
Η ΑΕΛ μετά απο αυτή την ισσοπαλία βρίσκεται στην 8η θέση του πίνακα βαθμολογίας με 8 βαθμούς ενώ στην πρώτη θέση είναι η Καστοριά με 14 βαθμούς.