2003-04 : 32η : ΑΕΛ - Αγροτικός Αστέρας 1-1

32η αγωνιστική : ΑΕΛ - Αγροτικός Αστέρας 1-1

ΑΕΛ (Τάκης Παραφέστας): Λεκίδης, Κατσάρας, Θεοδοσιάδης, Κεχαγιάς, Κοντοδήμος, Γρηγορίου (75' Παλαιολόγος), Ζιάγκας, Μποζίλοφ (58' Καπρινιώτης), Πουλιόπουλος (46' Παπακώστας), Κυπαρίσσης, Λάζορικ.

Αγροτικός Αστέρας (Βασίλης Αντωνιάδης): Τσικμίσογλου, Μπάρμπας, Κοσμίδης, Καλλιάκης, Τελιάδης, Χουνουζίδης, Στεφανίδης (48' λ.τ. Καρυπίδης), Μπενίσκος, Σαμολαδάς, Βελόνης (85' Καρατζιώτης), Παπαβασιλείου (80' λ.τ. Παπαγιαννόπουλος).

Επόπτες: Ποτόγλου (Πειραιά), Χατζηεμανουήλ (Πειραιά)
4ος: Μάμαλης (Τρικάλων)

Εισιτήρια: 6147
Εισπράξεις: 49.187 ευρώ.

Κακή η διαιτισία της Πειραιώτικης τριπλέτας καθώς με αλλοπρόσαλλα σφυρίγματα ακύρωσε καθαρό τέρμα της ΑΕΛ στο 8ο λεπτό, επέτρεψε το σκληρό παιχνίδι στους παίκτες του Αγροτικού Αστέρα και αποκορύφωμα η άδικη αποβολή του Κυπαρίσση στην εκπνοή του αγώνα.
Το γκολ των φιλοξενούμενων στο 28ο λεπτό, ήρθε μετά απο αμυντικό λάθος και το γκολ για την ομάδα μας ήρθε στο 2ο ημίχρονο στο 66ο λεπτό όταν ο Γρηγορίου έκανε σέντρα στην αντίπαλη περιοχή , ο Παπακώστας με ψηλοκρεμαστή κεφαλιά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα κάνοντας το 1-1 όπου ήταν και το τελικό σκορ.
Στην βαθμολογία πρώτη η Καστοριά με 62 βαθμούς και στην δεύτερη θέση η ΑΕΛ με τον Θρασύβουλο με 59 βαθμούς.