ΑΕΛ (Τάκης Παραφέστας): Λεκίδης, Κεχαγιάς, Κατσάρας, Φλώρος (46' Παπακώστας), Θεοδοσιάδης, Μποζίλοφ (46' Ζιάγκας), Κυπαρίσσης (79' Μοράλες), Λάζορικ, Γρηγορίου, Κακαζούκης, Κοντοδήμος.

Ηλυσιακός (Γιώργος Δώνης): Χριστόπουλος, Καρύδης (70' Κιλλιάκος), Γεωργιάδης, Γκίκας, Νίτης, Μένταν, Βάλβης, Κατερίνης (84' Παργιανός), Φέρστερ, Τσιάτσιος (79' Μπανιάς), Κατσαρός.

Επόπτες: Κωνσταντινέας (Μεσσηνίας), Πινωτής (Κορίνθου)
4ος: Κωστούδης (Θεσσαλονίκης)

Γήπεδο: Αλκαζάρ
Εισιτήρια: 2655
Εισπράξεις: 21.122 ευρώ.

Η ΑΕΛ στο Αλκαζάρ με 4.000 φίλους στο πλευρό της πήρε δίκαιη νίκη κόντρα στον φιλόδοξο Ηλισιακό του Γιώργου Δώνη που ήταν πάρα πολύ καλοί στο ανασταλτικό κομμάτι ειδικά στην μεσαία γραμμή. Η ΑΕΛ του Τάκη Παραφέστα αναζητούσε το γκόλ απο τα πρώτα λεπτά και προσπαθούσε να επιβάλει τον ρυθμό της. Το τέρμα για την ομάδα μας ήρθε στο 65ο λεπτό όταν ο Κυπαρίσσης έκλεψε την μπάλα και με κάθετη πάσα ο Κοντοδήμος ήρθε τετ-α-τετ με τον Χριστόπουλο, πέρασε την μπάλα απο πάνω του και έκανε το 1-0 πανηγυρίζοντάς το έξαλλα. Στα τελευταία λεπτά ο Ηλισιακός ρίσκαρε για να πάρει οτι μπορούσε απο τον αγώνα αλλά στο 90ο λεπτό ο Λάζορικ με ατομική προσπάθεια έδωσε ασσιστ στον Κοντοδήμο που βρισκόταν στο 2ο δοκάρι και με πλασέ κλείδωσε την νίκη για τους βυσσινί κάνοντας το τελικό 2-0.