ΑΕΛ (Παύλος Δερμιτζάκης): Σουλούκος, Παπαγεωργίου Θ. (61' Καλουτσικίδης), Μαϊδανός (74' Παπαδόπουλος), Ηλιάδης, Στάμου, Θωμαΐδης (74' Μιλτιάδης), Νίνο (61' Ογκμπόε), Αντράντα, Πεντρόσο, Παπαγεωργίου Κ., Μαυριάς (82' Βλιώρας)

ΑΕΚ Β' (Νίκος Κούστας): Γκίνης, Ραντόνια, Γιεμπόα, Χρυσόπουλος, Κανελλόπουλος, Φοφανά, Λαμαράνα, Κάτσικας, Χριστόπουλος (88' Γκαρσία), Μαχαίρας (79 λ. τρ. Κοσίδης), Θεοδωρίδης (74' Σταμούλης).

Επόπτες: Χασάν Κούλα (Ξάνθης), Χρήστος Κορώνας (Πειραιά)
4ος: Αθανάσιος Μπουτσίκος (Μακεδονίας)
Παρατηρητής: Ιωάννης Μπλούνας (Φθιώτιδας)

Γήπεδο: AEL FC Arena

Ισοπαλία για την ΑΕΛ εντός έδρας με 1-1 της ΑΕΚ Β' στο AEL FC Arena, για τη 15η αγωνιστική του 1ου ομίλου του πρωταθλήματος της Super League που παραμένει μόνη πρώτη στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα. Οι «βυσσινί» ήταν καλύτεροι στη μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα, ωστόσο δεν κατάφεραν να πάρουν τη νίκη. Η ΑΕΚ Β άνοιξε το σκορ με κεφαλιά του Χριστόπουλου στο 51ο λεπτό και ο Μάριος Ογκμπόε με κεφαλιά στο 68ο λεπτό διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα. Με αυτό το αποτέλεσμα το σύνολο του Παύλου Δερμιτζάκη έφτασε τους 28 βαθμούς, 1 περισσότερο από το δεύτερο Λεβαδειακό.