ΑΕΛ (Βαγγέλης Βουρούκος): Νούσιας, Κατσάρας, Νανούλης, Κανωτίδης (88' Σακελλαρίου), Κοντόδήμος, Μάγγος, Ζιάγκας (81' Χρόνης), Στάθης, Κοντοθανάσης (68' Παλαιολόγος), Ευθυμιάδης, Ταχτιντής (57' Παλαιολόγους)

Ατρόμητος: Φακής, Ντρέλιας, Κουτλούμπασης, Χατζηδημητρίου, Ντρούλης, Καραμεταξάς (76' Ταχίρι), Πούλιος, Καλημέρης (68' Κουμπής), Μπαλογιάννης, Γαβριλόπουλος, Γκεοργκίεφ (83' Γκατζόγιας).

Διαιτητής: Βασίλης Παμπορίδης (Κιλκίς)
Επόπτες: Β.Παλάζης (Σερρών), Σ.Κυριακίδης (Σερρών)
4ος: Ι.Κρίκκης (Τρικάλων)

Εισιτήρια - Εισπράξεις: 147 - 208.500 δρχ.

Η ΑΕΛ αν και είχε την εδαφική υπεροχή, την πρωτοβουλία των κινήσεων και δημιούργησε πολλές ευκαιρίες για να πετύχει τέρματα δεν κατάφερε να πάρει την νίκη κόντρα στην πιο έμπειρη ομάδα του Ατρόμητου. Ο Μάγγος άνοιξε το σκορ το 71ο λεπτό με ενα θαυμάσιο τέρμα που πέρασε σχεδόν όλο τον Ατρόμητο πριν στείλει την μπάλα στα δίχτυα. Οκτώ λεπτά αργότερα απάντησε ο Γκεοργκίεφ που έφερε πάλι το παιχνίδι στα ίσια κανοντας το 1-1, σκορ το οποίο ήταν και το τελικό αποτέλεσμα. Το παιχνίδι έγινε κάτω απο χιονόπτωση μπροστα σε ελάχιστους φίλους που υποστήριζαν τους βυσσινί.