4η αγωνιστική : ΑΕΛ - Προοδευτική 1-0
29 Οκτωβρίου 1972
Scorers: 53΄ Σεϊταρίδης Μ.
ΑΕΛ (Στέφαν Καραμφίλοβιτς): Σιαβάλας, Σημαντήρης, Μπούτος, Μοράλες, Κυζίρογλου, Σεϊταρίδης Μ., Χαριτίδης, Ντάους, Καβόλι, Σεϊταρίδης Δ., Βαγιέχο (70' Παγκαρλιώτας).
Διαιτητής: Νάνος
Γήπεδο: Αλκαζάρ
Εισιτήρια - εισπράξεις: 8.772 - 235.395 δρχ.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgzezCHDoDN1x6GmOfvH5gepdm7lvyC5F_F8sIA02MpUisVZ4HELEXX0cbXjJbPJd-PwhuoL2ysLNRFCVpO_Tqb0T6YOKLP1MVgGry-A8AtTKTdy2tx_XL9fOqN_1KTHE1L1KmpDEbrHt5V/w640-h564/4h.jpg)
Ο Μίλτος Σεϊταρίδης στο 53'στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα του τερματοφύλακα της Προοδευτικής Βρεκούση σημειώνοντας το γκολ που κρίνει την τύχη του αγώνα.
No comments:
Post a Comment