Scorers: 17' (πέν.) Κμίετσικ - 79' Δημόπουλος Χρ.

ΑΕΛ (Β.Σκότσικ): Παπαδόπουλος, Παραφέστας, Πατσιαβούρας, Μητσιμπόνας, Γκαλίτσιος, Ανδρεούδης, Αλεξούλης (68' Μαλουμίδης), Βουτυρίτσας, Ζιώγας, Κμίετσικ (83' Τσιώλης), Βαλαώρας

ΠΑΟΚ (Π.Τσερνάι): Φούρτουλα, Δαμανάκης, Αλαβάντας, Ψαρράς, Μπανιώτης, Σκαρτάδος, Αλεξανδρίδης (75' Τρίμχολντ), Γεωργόπουλος, Δημόπουλος, Κούδας (46' Μαλιούφας), Κωστίκος

Διαιτητής: Γερμανάκος

Εισιτήρια εισπράξεις: 11.015 - 2.866.150 δρχ.

Οι βυσσινί μπήκανε δυνατά στον αγωνιστικό χώρο και πίεσαν μέχρι που στο 15ο λεπτό ο διαιτητής της αναμέτρησης Μάκης Γερμανάκος είδε χέρι του Ψαρρά και υπέδειξε το σημείο του πέναλτι, όπου και ευστόχησε ο Κμίετσικ. Το γκόλ που σημείωσε ο ΠΑΟΚ ήταν απο σουτ του Δημόπουλου μετά απο κόρνερ. Η ΑΕΛ πίεσε στα τελευταία λεπτά αλλά ο ΠΑΟΚ ήταν αποφασισμένος να φύγει με τον βαθμό της ισοπαλίας και κλείστηκε στην άμυνά του, χωρίς οι βυσσινί να καταφέρουν να έρθουν σε ενα δεύτερο τέρμα.

Βάλτερ Σκότσικ:
«Πριν δεχτούμε το γκολ παίζαμε καλά. Αντιμετωπίσαμε με επιτυχία το σύστημα τεχνικού οφ σάιντ του ΠΑΟΚ. Είχαμε ευκαιρίες να κάνουμε το σκορ 3-0. Το γκολ που δεχτήκαμε ήταν καθαρά λάθος της άμυνάς μας και αυτή η απροσεξία μας στοίχισε την ισοπαλία»