Scorers: 1' Αγορογιάννης, 32' Ζιώγας - 38' Σκαρτάδος

ΑΕΛ (Κώστας Τσάκος) : Μιχαήλ, Παραφέστας, Κυριλίδης, Στάμος, Γκαλίτσιος, Βουτυρίτσας, Αγορογιάννης (84' Μητσιμπόνας), Καραπιάλης, Ζιώγας, Κούπσεβιτς (50' Ανδρεούδης), Άνταμτσικ.

ΠΑΟΚ (Μ. Μπέλλης): Παντέλης, Τσουρέλας, Μαλιούφας, Σίγγας (20' Σαχανίδης, 79' Ιορδανίδης), Σκαρτάδος, Αλαβάντας, Αλεξανδρίδης, Ψαρράς, Λιάκος, Βασιλάκος, Ορφανός.

Διαιτητής : Μπρέντας

Γήπεδο : Αλκαζάρ
Εισιτήρια - Εισπράξεις : 4.120 - 1.323.750 δρχ

Ακόμη ένα αδιάφορο βαθμολογικά παιχνίδι τόσο για την ΑΕΛ όσο και για τον ΠΑΟΚ. Οι βυσσινί ήταν καλύτεροι στο πρώτο 45λεπτο και βρέθηκαν να προηγούνται στο σκορ, πριν καλά καλά συμπληρωθεί το πρώτο λεπτό του παιχνιδιού! Στα 38 δευτερόλεπτα, ο Λιάκος πιεζόμενος από τον Κυριλίδη έκανε λάθος απόκρουση, η μπάλα κατέληξε στον Αγορογιάννη και αυτός με δυνατό σουτ στην κίνηση έκανε το 1-0. Η Λάρισα συνέχισε να πιέζει, Παντέλης και Μαλιούφας αποσόβησαν σε δύο περιπτώσεις το 2-0, όμως στο 32', ο Καραπιάλης σέντραρε στην περιοχή του ΠΑΟΚ και ο Ζιώγας με κεφαλιά ψαράκι διπλασίασε τα τέρματα της ΑΕΛ. Ο ΠΑΟΚ ξαναμπήκε στο ματς στο 37', όταν ο Ορφανός πάσαρε στον Σκαρτάδο που με ωραίο σουτ την έστειλε στα δίχτυα, μειώνοντας σε 1-2. Ο ΠΑΟΚ μετά το 50', ήταν η ομάδα που βρέθηκε κοντά στο γκολ και μάλιστα σε δύο περιπτώσεις ο Βασιλάκος στο 56' και στο 83' έχασε ευκαιρίες για την ισοφάριση.