7η αγωνιστική : Αναγ.Γιαννιτσών - ΑΕΛ 1-1
29 Νοεμβρίου 1964
Scorers: Βόλτσος 63’ - Σαλταπίδας 68’
Αναγέννηση Γιαννιτσών : Φασόλης, Παπαστοϊτσης Ι, Κατεριάδης, Νεοφυτίδης Ι, Δημτσούδης, Σεβαστιάδης, Παπαστοϊτσης ΙΙ, Βόλτσος, Νεοφυτίδης ΙΙ, Τσαμαλδούπης, Παπαβασιλείου.
ΑΕΛ (Αλ.Πέτροβιτς): Δεληζώνας, Ζάμπας, Κατσιάνης, Καρέλιας, Παπάζογλου, Λιόκος, Βουτσιλάς, Σαλταπίδας, Β.Κυριάκος, Παπαδήμας, Δελφός.
Διαιτητής : Σπυρόπουλος
Θεατές : 5.000
Με κορυφαίο και σκόρερ ενός καταπληκτικού τέρματος από 30 μ. τον Σαλταπίδα η ΑΕΛ απέσπασε ισόπαλο αποτέλεσμα στα Γιαννιτσά. 1.000 εκδρομείς στο πλευρό των βυσσινί.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhcZbmbp7m3sQQoalIROQlMnIk2-kmX85vxTSCvdWSpCOYbOGrKSuiY7GBBpIqX4fuIMPvjbBoYXFx5mJJaXs4oK8EdfVr3KYbKTjJsu2qr-yuoIALwbFLVBStYeYakxo3pIA9mHwXhMLBv/w640-h174/7h.jpg)
No comments:
Post a Comment