14η αγωνιστική : ΑΕΛ - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0
21 Δεκεμβρίου 1980
Scorer : 52' Δρακόπουλος
ΑΕΛ (Α.Γεωργιάδης): Παπαδόπουλος, Παραφέστας, Ράμμος, Γκαλίτσιος, Αργυρούλης, Δράμαλης, Κουτάς (54' Σπασόφσκι), Δρακόπουλος (71' Γκόλαντας), Χαραλαμπίδης, Βουτυρίτσας, Βαλαώρας.
Διαιτητής: Πάντζαλης
Γήπεδο: Αλκαζάρ
Εισιτήρια: 8.432
Η μπάλα αναπαύεται στα δίχτυα του ΠΑΣ Γιάννινα μετά από το σουτ του Αντώνη Δρακόπουλου, ο οποίος λυτρώνει την ΑΕΛ σημειώνοντας το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης στο 52'.
ΑΕΛ (Α.Γεωργιάδης): Παπαδόπουλος, Παραφέστας, Ράμμος, Γκαλίτσιος, Αργυρούλης, Δράμαλης, Κουτάς (54' Σπασόφσκι), Δρακόπουλος (71' Γκόλαντας), Χαραλαμπίδης, Βουτυρίτσας, Βαλαώρας.
Διαιτητής: Πάντζαλης
Γήπεδο: Αλκαζάρ
Εισιτήρια: 8.432
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgEx1a9pGovVIwfp0ozLEkEnycoZBVge6tgXK8PkUs_TDD_3gC8MZBsFchEfGg71fCe5w1__KDJojwijWa6ZdURdvvHwi_A9r7ZCsGtMUg_Q89DJu5cDO2tAEIYTSvoMozO8Q92FWDNfOGK/w640-h493/AEL+pas.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhI_EsD_bfnA32OhWbVBU8gWH9DbKW5GpiDEY9Q9yavuaL1Sthiu_vi0yWPpxrEoK2d4A8DOTV-n_dnzZNl-47qo04mtjHoKkAqyMohWyzO-X8KkaWuUt4aH2Er-SOPnPs84xpVkpCiqsWT/w640-h504/v+21121980+14+ael+pas.jpg)
Η μπάλα αναπαύεται στα δίχτυα του ΠΑΣ Γιάννινα μετά από το σουτ του Αντώνη Δρακόπουλου, ο οποίος λυτρώνει την ΑΕΛ σημειώνοντας το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης στο 52'.
No comments:
Post a Comment