2η αγωνιστική : Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΕΛ 0-0
14 Σεπτεμβρίου 1985
Καλαμαριά: Σκούνας, Χατζηιωαννίδης, Τραϊανόπουλος, Τομπουλίδης, Αλεξίου, Νεντίδης (75' Ζήνδρας), Κότσαλος, Κατρακυλάκης, Τσαλκιτζής, Σαββάκης, Χατζηαντωνίου (53' Περέϊρα).
ΑΕΛ (Αντ.Στρεϊλάου) : Μιχαήλ, Παραφέστας, Κολομητρούσης, Γκαλίτσιος, Μητσιμπόνας, Βουτυρίτσας, Άνταμτσικ, Κούπσεβιτς, Ζιώγας (11' Αλεξούλης), Ανδρεούδης, Βαλαώρας.
Διαιτητής : Γιαννακουδάκης
Γήπεδο: Νέας Ευκαρπίας
Εισιτήρια - Εισπράξεις: 8.230 - 2.759.000 δρχ
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhIY74sBz4JpRz-qxX0i9ceSyt8YrSyLZKCSRGEHyufNgEquTbXv54qTIdjb9WpdpH7-zqOFY_q_Hcf4jqI0oj88v6wfvqP11vwDU_KSJ70l43nX60iBWM0ca-XTCgWj_9aFMFUEyVvAZEV/s640/kalamaria+AEL+eleytheria.jpg)
No comments:
Post a Comment