Αποβολές: 45' Βαρτζιώτης (δεύτερη κίτρινη) - 45' Γαβριλόπουλος (απευθείας κόκκινη)

Κέρκυρα (Μπάμπης Τεννές): Σιντιμπέ, Τόσκας, Βαρτζιώτης, Μοσχογιάννης, Καραδήμος (82΄ Κουτσουρές), Φούφουλας, Καρβάλιο, Γκουέλα, Ντα Σίλβα (59΄ Καγκιούζης), Σκούφαλης (88΄ Τζαβέλλας), Ντακόλ

ΑΕΛ (Γιώργος Δώνης): Κοτσόλης, Κατσιαρός, Νταμπίζας, Βενέτης, Γκαλίτσιος, Αλεξάνδρου (58΄ Αλωνεύτης), Μπασιλά, Διγκόζης, Καλαντζής (76΄ Κυπαρίσσης), Χλωρός (67΄ Κλέιτον), Γαβριλόπουλος

Διαιτητής: Β. Σκουφίτσας (Αθηνών)
Επόπτες: Ν. Ιωσήφογλου (Αθηνών), Κ. Βλάχος (Γρεβενών)

Οι δύο ομάδες μοιράστηκαν βαθμούς και… κακές εντυπώσεις, αφού το τελικό 0-0 ήταν το αποτέλεσμα που προέκυψε μετά από 90 λεπτά ταλαιπωρίας της μπάλας και από τις δύο ομάδες, αρκετής έντασης και νεύρων, οχτώ κίτρινων καρτών και τριών αποβολών… Σωστά ακυρώθηκε γκολ για τη Λάρισα που οδήγησε στις έντονες αποδοκιμασίες και την αποβολή του Γιώργου Δώνη, ενώ επίσης σωστά αποβλήθηκαν Γαβριλόπουλος και Βαρτζιώτης μετά από μια φάση που ο πρώτος έριξε αγκωνιά στον δεύτερο και αυτός τον κυνήγησε μέχρι τα αποδυτήρια… Καλύτεροι στις λεπτομέρειες οι φιλοξενούμενοι που είχαν την μεγάλη τους ευκαιρία στο 10ο λεπτό όταν ο Χλωρός νικήθηκε από τον Σιντιμπέ στο τετ-α-τετ. Αήττητες παραμένουν και οι δύο ομάδες μετά από τρεις αγωνιστικές.