Αποβολές: 90+2' Πίτου Γκαρσία (Κόκκινη) - 82' Ταυλαρίδης (2η κίτρινη)

Ηρακλής: Ελευθερόπουλος, Αραμπατζής, Λίμα, Κατσαμπής, Χοσέμι, Ντάνι, Παπαστεργιανός, Κομπαγιάσι (75' Στσοτ), Σίσιτς (89' Ματέους), Μάρα (59' Πίτου Γκαρσία), Γιάκομπ.

ΑΕΛ (Γ.Παπακώστας) : Βιέρα, Βενετίδης, Νταμπίζας, Ταυλαρίδης, Μετίν (76' Σίμιτς), Ρομέου, Γέρεμι (70' Μακίνουα), Κουζέν, Βελάσκο (85' Ταλ), Κανόμπιο, Μπλάζεκ

Επόπτες: Πάνου (Αιτωλοακαρνανίας), Καρατζίκας (Αθηνών)
4ος: Ανδρέας Παππάς

Γήπεδο: Καυτανζόγλειο
Εισιτήρια: 2829

Ο Ηρακλής πέτυχε νίκη επί της ΑΕΛ με 1-0 στο "Καυταντζόλειο" χάρις στο αυτογκόλ του Ντάνιελ Κουζέν στο 28ο λεπτό της αναμέτρησης. Η ΑΕΛ ωστόσο ήταν η ομάδα που είχε τον έλεγχο του αγώνα στο μεγαλύτερο διάστημα της αναμέτρησης, όμως δεν μπόρεσε να εκμεταλλευτεί την υπεροχή της σε κανένα σημείο. Με πολλά λάθη η διαιτησία του Χαραλαμπίδη που έχασε τον πειθαρχικό έλεγχο και δεν έδωσε ένα πέναλτι στoυς «βυσσινί» σε μαρκάρισμα του Χοσέμι πάνω στον Μπλάζεκ λίγα λεπτά πριν το φινάλε του αγώνα. Στο πλευρό της ΑΕΛ βρέθηκαν και περίπου 1500 φίλοι της ομάδας.